text
Головбух: Бюджет

Мінфін нагадав, де слід обов’язково оприлюднити інформацію про бюджет

  • 26 жовтня 2017
  • 1543

Місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування зобов’язані оприлюднити інформацію про бюджет, як вимагає стаття 28 Бюджетного кодексу України.

Так, слід оприлюднити:

  • у газетах, визначених відповідними місцевими радами, — інформацію про місцевий бюджет (рішення про місцевий бюджет, квартальні звіти про виконання місцевого бюджету). Такий обов’язок поширюється на місцеві бюджети — як ті, які формуються та виконуються за програмно-цільовим методом, так і ті, які його не застосовують;
  • на офіційних сайтах головних розпорядників коштів місцевих бюджетів у разі застосування програмно-цільового методу у бюджетному процесі — інформацію про бюджет за бюджетними програмами і показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені рішенням про місцевий бюджет, а саме: паспорти бюджетних програм та звіти про виконання паспортів бюджетних програм.

Увага!

Якщо власного сайту немає, головні розпорядники коштів місцевих бюджетів можуть оприлюднювати інформацію на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних — data.gov.ua;

  • на єдиному веб-порталі використання публічних коштів — інформацію про використання коштів державного і місцевих бюджетів розпорядниками та одержувачами коштів місцевих бюджетів, передбачену Законом України «Про відкритість використання публічних коштів» від 11.02.2015 № 83-VIII.

Зауважимо: інформація про бюджет оприлюднюється з додержанням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 № 2939-VI в частині оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних.

За неоприлюднення зазначеної інформації; оприлюднення недостовірної, неточної або неповної інформації; несвоєчасне оприлюднення інформації законодавство покладає відповідальність на керівників розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів.

Лист Мінфіну від 12.06.2017 № 05110-18/23-2139/2/1901

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд