Головбух: Бюджет

Із 11.09.2018 діятимуть лише нові бюджетні рахунки

  • 21 серпня 2018
  • 375

Із 02.07.2018 функціонують нові рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО — 899998).

Щоб запобігти втратам бюджету, Казначейство встановило перехідний період, протягом якого залишилися активними також рахунки, відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві (старі рахунки). Ці рахунки діятимуть до 11.09.2018. Граничний термін перехідного періоду закінчується 10.09.2018.

З 11.09.2018 кошти, які платники сплачуватимуть на старі рахунки, не зараховуватимуть до бюджетів, а повертатимуть платникам як нез’ясовані надходження. Тож платникам необхідно сплачувати податки, збори, платежі до державного та місцевих бюджетів на нові реквізити рахунків, відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО – 899998) в повному обсязі.

Реквізити чинних рахунків розміщені на веб-сторінках Казначейства та Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві.

Джерело: офіційний веб-сайт ДКСУ
Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися