Головбух: Бюджет

НАЗК впроваджує систему логічного та арифметичного контролю декларацій

  • 6 серпня 2018
  • 241

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) за підтримки Програми розвитку ООН в Україні продовжує впроваджувати систему логічного та арифметичного контролю декларацій, який проводитиметься автоматично.

Прожитковий мінімум 2019 і на що він вплине

Іван Левадськийексперт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
Як змінився прожитковий мінімум 2019 року та чого очікувати у 2020-2021 роках? Як прожитковий мінімум вплинув на розміри посадових окладів працівників з оплатою праці за ЄТС? Для вас — дві зручні таблиці.
Так, визначене Програмою розвитку ООН в Україні за результатами тендерних процедур підприємство, у співпраці з фахівцями НАЗК, розпочало доопрацьовувати програмне забезпечення системи логічного та арифметичного контролю декларацій задля його взаємодії з іншими реєстрами. Програмне забезпечення планують доопрацювати до кінця серпня цього року.

Оскільки впровадження і функціонування системи логічного та арифметичного контролю декларацій передбачає автоматизований обмін інформацією між Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та іншими державними реєстрами і базами даних, НАЗК продовжує укладати відповідні угоди з держателями реєстрів.

Наразі НАЗК уклало протоколи автоматизованого обміну інформацією з Пенсійним фондом, Укртрансбезпекою та Нацкомісією з цінних паперів та фондового ринку. Погоджує відповідні протоколи з Мін’юстом, МВС, ДФС, Держгеокадастром та Держприкордонслужбою.

Джерело: Урядовий портал

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися