text
Головбух: Бюджет

Незабаром замовники, що закуповують ліки, зможуть скористатися Методрекомендаціями

  • 18 липня 2018
  • 142

АМКУ, Мінекономрозвитку та МОЗ завершують спільні напрацювання рекомендацій для замовників, що проводять закупівлі лікарських засобів. Так, вже незабаром буде затверджений спільний наказ МОЗ та Мінекономрозвитку «Про затвердження Методичних рекомендацій для замовників, що здійснюють закупівлі лікарських засобів».

Сьогодні, 18 липня, в будівлі АМКУ під керівництвом державного уповноваженого АМКУ Світлани Панаіотіді проведена робоча зустріч. На ній замовники, представники установ галузі охорони здоров’я, державних органів та громадських організацій обговорили положення Методичних рекомендацій для замовників, що здійснюють закупівлі лікарських засобів (далі — Методичні рекомендації) та особливості їх застосування на практиці.

Посадова інструкція бухгалтера: зразок

Іван ЛЕВАДСЬКИЙ експерт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
Прийняли на роботу нового бухгалтера? Ознайомте його з посадовими обов’язками, правами та відповідальністю. Цю інформацію повинна містити посадова інструкція бухгалтера. Підкажемо, як її правильно скласти.

Методичні рекомендації мають на меті вдосконалити порядок визначення предмета закупівлі лікарських засобів. Їх використовуватимуть замовники під час планування та проведення публічних закупівель лікарських засобів.

Зокрема, вони передбачають: у разі якщо предмет закупівлі лікарських засобів містить два та більше лікарських засобів, замовник визначає предмет закупівлі за лотами щодо кожного окремого МНН. Це допоможе дотримати принципу добросовісної конкуренції серед учасників закупівель.

Тож Методичні рекомендації сприятимуть уникненню обставин, за яких у замовників є можливість встановлювати дискримінаційні умови в тендерній документації при закупівлі лікарських засобів.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися