text
Головбух: Бюджет

Читайте у свіжому номері журналу «Головбух: Бюджет» № 26/2018

  • 16 липня 2018
  • 50

Зустрічна звірка під час ревізії. Що має знати бухгалтер

Усі бюджетні установи господарюють за бюджетні кошти. Чи правомірно установа їх використовує, перевіряє Держаудитслужба. Під час ревізії ревізори намагаються виявити якнайбільше порушень. Для цього використовують різні методи, зокрема і зустрічну звірку. Як діяти, якщо до вас завітали ревізори із зустрічною звіркою та як ревізори її проводять?

Як обліковувати витрати з капремонту орендованого приміщення

Орендуєте будівлю i хочете її відремонтувати, оскільки нинішній стан будівлі не дає змоги використовувати її за призначенням? Чиїм коштом, за яких умов та у який строк ремонтуватимуть цю будівлю та як ці витрати відобразити в обліку — відповідаємо.

Провели капітальний ремонт — оприбуткуйте матеріали

Капітальний ремонт будівлі — трудомісткий процес, унаслідок якого залишаються непотрібні відпрацьовані матеріали або відходи. Такі відходи можуть принести економічну вигоду, тому бухгалтер установи має їх оприбуткувати. Як це зробити, розгляньте на конкретній ситуації.

Звіт Ф 4-ФСС з ТВП: взірець із підказками

Закінчилося перше півріччя. Гаряча пора для бухгалтера — слід сформувати, перевірити і надіслати фінансову й бюджетну є-звітність, податкову, статистичну звітність, звітність за страховими коштами тощо. Одним із таких звітів є Звіт за формою Ф 4-ФСС з ТВП. Підкажемо, як його сформувати, у яких випадках та у які строки подавати.

Правдиві історії про відпускні у вигляді тестів

Ми зробили для вас жартівливі тести про відпускні. Кожне запитання — маленька історія із правдивим кінцем. Пройди тест — перевір себе!

Пам’ятка, з якою забудете про роботу у відпустці

Перш ніж піти у відпустку, роздайте колегам пам’ятки з підказками, як і що робити, коли вас не буде на роботі. У статті — готовий шаблон.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися