Головбух: Бюджет

Рахунки для сплати ЄСВ

  • 14 червня 2018
  • 807

На сайтах ГУ Казначейств в областях уже розміщені файли з новими бюджетними рахунками, зарахування податків та зборів на які розпочнеться із 2 липня 2018 року.

Податкова соціальна пільга 2019: визначаємо нові розміри

Іван Левадськийексперт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватись податкова соціальна пільга. З’ясуємо, який розмір вона матиме у 2019 році та як її застосувати.

Рахунки для  сплати ЄСВ не стосуються рахунків із зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів, тож вони залишилися без змін.

Територіальні органи ДФС відкривають в органах Казначейства небюджетні рахунки за балансовим рахунком 3719 «Рахунок для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування» для зарахування та розподілу страхових коштів (п. 1 Положення про рух коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 12.02.2016 р. № 54).

Тож для зарахування ЄСВ у Казначействі та його територіальних органах відкривають небюджетні рахунки відповідному органу доходів і зборів винятково для обслуговування коштів ЄСВ (ч. 6 ст. 9 Закону № 2464).

У полях «Отримувач» і «Код отримувача» платіжки при сплаті ЄСВ указують орган ДФС та його код ЄДРПОУ. Код бюджетної класифікації вказувати не потрібно, адже ЄСВ не належить до доходів бюджету.

Про сплату ЄСВ читайте у матеріалі «Нарахування ЄСВ 2018 року: про зміни». 

Нагадуємо!

20 червня – останній день подання звіту з ЄСВ.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися