Головбух: Бюджет

Приватизацію малих держпідприємств проводитимуть через ProZorro.Продажі

  • 7 червня 2018
  • 26

Уряд затвердив правила малої приватизації. Тож незабаром відбудеться оголошення акредитації електронних майданчиків. А перші лоти програми малої приватизації мають з’явитися в ProZorro.Продажі вже влітку.

Так, Уряд затвердив:

  • Порядок проведення аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації (постанова від 10.05.2018 № 432). У ньому — детальний опис процедур, зокрема, із заведення об’єктів (лотів) до системи ProZorro. Продажі, проведення електронних аукціонів, а також визначення переможця, розміру та порядку плати за участь у ньому;
  • Порядок відбору і авторизації електронних майданчиків для проведення електронних аукціонів малої приватизації (постанова від 10.05.2018 № 433).

Податкова соціальна пільга 2019: визначаємо нові розміри

Іван Левадськийексперт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватись податкова соціальна пільга. З’ясуємо, який розмір вона матиме у 2019 році та як її застосувати.

Йдеться про продаж об’єктів державної або комунальної власності (єдині майнові комплекси держпідприємств та пакети акцій суб’єктів господарювання, понад 50% статутного капіталу яких належать державі). Вартість активів таких об’єктів неперевищуватиме 250 млн грн. Переліки об’єктів — на сайті ФДМУ.

Джерело: Урядовий портал

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися