text
Головбух: Бюджет

Коли виплачувати декретні?

  • 1 червня 2018
  • 128

Комісія із соціального страхування установи розглядає документи для призначення декретних протягом 10 днів із дня їх отримання (ст. 32 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-XIV; далі — Закон № 1105). Після їх розгляду вона вирішує, чи виплачувати декретні.

Якщо комісія вирішить відмовити, вона повинна повідомити про це працівницю й вказати причини не пізніше п’яти днів після прийняття рішення.

Якщо ж рішення комісії буде позитивним, декретні виплачуйте відразу за весь період відпустки по вагітності та пологах у найближчий день виплати зарплати (ч. 2 ст. 32 Закону № 1105).

Джерело: сайт Держпраці у Дніпропетровській області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд