text
Головбух: Бюджет

Чи передбачене 20%-ове підвищення ставок педагогам в інклюзивних класах

  • 23 жовтня 2017
  • 194

Педпрацівникам, які працюють в інклюзивних класах, не передбачене збільшення посадового окладу. Такого висновку дійшли в МОН. Чим вони аргументували свою позицію?

На підвищення посадового окладу на 20% мають право педпрацівники, які працюють у школах із класами або групами дітей з порушеннями фізичного або інтелектуального розвитку (пп. «в» пункту 28 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом МОН від 15.04.1993 № 102).

У класі з інклюзивним навчанням може навчатись не більше трьох учнів з особливими освітніми потребами, що не становить групи або класу. У такому класі реалізацію індивідуальної програми розвитку дитини з особливими освітніми потребами забезпечує асистент вчителя.

Лист МОН від 08.09.2017 № 2.1-2131

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд