Читайте у свіжому номері журналу «Головбух: Бюджет» № 19/2018

21 травня 2018
41
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Індексуємо зарплату у травні 2018 року: кому і скільки

Щомісяця змінюються індекс інфляції, індекс споживчих цін та інші дані, що впливають на суму індексації. Аби не помилитися у розрахунках — скористайтеся готовими рішеннями від фахівця Мінсоцполітики.

Премії та одноразові винагороди: чи враховувати у відпускні

Дізнайтеся, як правильно враховувати премії та одноразові виплати за оплати відпусток, аби не допустити незаконних виплат та претензій ревізорів.

Учитель-сумісник у школі: умови оплати праці

У вашій школі працює сумісник? Підкажемо, як укладати та коли розривати трудовий договір, як табелювати робочий час та як оплачувати роботу такому працівникові.

Скільки має коштувати роботодавцеві «неповний» аванс: Мінсоцполітики vs Держпраці

Роботодавцеві, який занижує аванс, загрожує штраф. Але щодо його розміру Мінсоцполітики та Держпраці мають різні думки. Експерт МСFR Головбух не погоджується з обома.

Переоцінка основних засобів: бути чи не бути

Бухгалтер завжди діє на крок уперед. Ще триває рік 2018, а він думками уже в наступному. Саме зараз бухгалтер визначає видатки, кошти на які треба закласти у майбутній кошторис установи. Питання викликають, зокрема, видатки на переоцінку основних засобів. Чому? Бо змінилися методологічні підходи, які врегульовують визначення таких видатків.

Ліквідаційна вартість ОЗ: що має знати бухгалтер

Зі статті ви дізнаєтеся, як визначити ліквідаційну вартість та як відобразити її в обліку та звітності.

logo