-

Чекліст дій замовника, який зазначає інформацію в повідомленні про намір укласти договір про закупівлю

22 жовтня 2020
375
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Алгоритм переговорної процедури закупівлі простіший, аніж конкурентних процедур. Попри це в ньому чимало місць, де замовник може помилитися.

Проводимо переговорну процедуру закупівлі: 4 кроки та десяток застережень

Договір про закупівлю за результатами переговорної процедури закупівлі укладайте не раніше ніж через 10 днів з дня оприлюднення в ЕСЗ повідомлення. 

Коли укладаєте договір, враховуйте умови, встановлені статтею 41 Закону № 922. Зокрема, що переможець процедури закупівлі під час укладення договору про закупівлю повинен надати:

  • інформацію про право підписувати договір про закупівлю;
  • копію ліцензії або документа дозвільного характеру (у разі їх наявності) на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачає закон та замовник вимагав це під час переговорів у разі застосування переговорної процедури закупівлі. Якщо переможець процедури закупівлі — об’єднання учасників, копію ліцензії або дозволу надає один з учасників такого об’єднання учасників.
Чекліст дій замовника, який зазначає інформацію в повідомленні про намір укласти договір про закупівлю

СКАЧАТИ в хорошій якості

Врахуйте також, що:

  • договір слід укласти на суму, що зазначена в ЕСЗ у розділі повідомлення «ціна угоди»;
  • умови договору не повинні відрізнятися від змісту узгодженої ціни пропозиції учасника, крім випадків визначення грошового еквівалента зобов’язання в іноземній валюті.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на  наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo