Контактна особа: кого роботодавець має відправляти на самоізоляцію

22 жовтня 2020
295
Середній бал: 5 із 5

Кабмін на позачерговому засіданні 13 жовтня продовжив карантин в Україні до кінця року, тому Держпраці наголошує роботодавцям на необхідності вжити ефективних заходів профілактики коронавірусу на підприємствах.

4 способи залишити працівників вдома

Держпраці запрошує на онлайн-семінар щодо розслідування профзахворювань

Отже, працівники, які потребують самоізоляції, зобов’язані постійно перебувати у визначеному ними місці самоізоляції, утримуватися від контакту з іншими особами, крім тих, з якими спільно проживають. Строк самоізоляції визначає лікуючий лікар хворого або особи з підозрою на інфікування COVID-19 на підставі галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.

У разі призначення зорбов'язання щодо самоізоляції:

  • особа зазначає місце своєї самоізоляції та номер телефону, короткі відомості про стан здоров’я та хронічні захворювання (за згодою особи);
  • особу треба повідомити, що за надання неправдивих відомостей, недотримання режиму самоізоляції її буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

За матеріалами Держпраці

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo