Доплати до зарплат медиків: чи нараховувати ЄСВ

21 жовтня 2020
267
Середній бал: 5 із 5

Базою нарахування ЄСВ для зазначених платників є сума нарахованої кожній застрахованій особі основна та додаткова зарплати, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, сума винагороди за ЦПД.

П'ять правил виплати зарплати на банківську картку ►►►

Доплати до зарплат медиків: чи нараховувати ЄСВ

Статтею 2 Закону №108/95 визначено структуру заробітної плати, яка включає, зокрема, основну та додаткову зарплати.

Основна зарплата – це винагорода за виконану роботу відповідно до встановлених норм праці (норми часу, виробітку, обслуговування, посадові обов’язки).

Які медзаклади матимуть підтримку від держави

Додаткова зарплата – це винагорода за працю понад установлені норми за трудові успіхи, за особливі умови праці, що включає доплати, надбавки, гарантійні і компенсаційні виплати, передбачені чинним законодавством.

Таким чином, суми доплат до заробітної плати, нараховані медичним та іншим працівникам ЗОЗ державної або комунальної власності, що безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії відносяться до додаткової заробітної плати, що належить до фонду оплати праці, та є базою нарахування ЄВ.

За матеріалами ДПС

Доплати до зарплат медиків: чи нараховувати ЄСВ
ОЛЕНА МОРЄВА,експерт з питань оплати праці та планування
ДОПОМОЖЕМО РОЗІБРАТИСЯ ►►► на яких підставах надавати грошову винагороду ►►► за який період нарахувати — за календарний чи навчальний рік ►►► як та за яким КЕКВ спланувати видатки на виплату винагороди у кошторисі ►►►

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo