Чого очікувати від дистанційної форми навчання у школі

15 жовтня 2020
5497
Середній бал: 5 із 5

ЄТС змінено! Посадові оклади для працівників бюджетних установ

Завтра, 16.10.2020, набере чинності Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти.

Керівник закладу освіти забезпечує організацію освітнього процесу під час дистанційного навчання та контролює виконанням освітніх програм. У разі потреби засновник і керівник закладу освіти забезпечує організаційну та методичну підтримку педагогічних працівників для реалізації дистанційного навчання.

Чого очікувати від дистанційної форми навчання у школі

З метою забезпечення умов праці, необхідних для організації дистанційного навчання, відповідно до умов трудового договору або за рішенням засновника педпрацівникам можуть:

  • надати персональні комп’ютери (з можливістю використання засобів аудіо-, відеоконференцзв’язку) в тимчасове користування;
  • компенсувати використання педагогічними працівниками власних технічних засобів для потреб організації дистанційного навчання.

Зверніть увагу! Батьки сприяють виконанню дитиною освітньої програми, навчальних програм з окремих предметів (інтегрованих курсів) і досягненню передбачених ними результатів навчання, реалізації індивідуальної освітньої траєкторії, дбають про фізичне та психічне здоров’я дітей, формують у них навички здорового способу життя, а також сприяють дотриманню учнями академічної доброчесності в освітньому процесі.

Увага! Якщо під час дистанційного навчання батьки не виконують свої обов’язки щодо забезпечення здобуття дитиною освіти, зокрема не забезпечують участь дитини в освітньому процесі протягом 10 робочих днів підряд з невідомих причин, заклад освіти інформує про це відповідну службу у справах дітей.

Із наказу МОН «Деякі питання організації дистанційного навчання» від 08.09.2020 № 1115

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo