Держаудитслужба прийматиме повідомлення про порушення в закупівлях лише в законний спосіб

13 жовтня 2020
271
Середній бал: 5 із 5

Хочете прокоментувати чи поділитися новиною з колегами? Переходьте на Facebook ►►►

  

На вебсайті Prozorro інфобокс оприлюднено новину «Як повідомити Держаудитслужбу про порушення?», зокрема, у новині розписано алгоритм дій заявників у разі бажання залишити звернення до Держаудитслужби через сторінку закупівлі на порталі Prozorro.

Держаудитслужба прийматиме повідомлення про порушення в закупівлях лише в законний спосіб

Держаудитслужба наголосила, що вона жодного відношення до зазначеної розробки не мала і не має, жодною інформацією з цього приводу не володіє, та, відповідно, розглядати звернення, що будуть надіслані до Prozorro через зазначений ресурс не має будь-яких можливостей та правових підстав.

У зв’язку з цим Держаудитслужба звернулась до Прем’єр-міністра України, Міністра економіки та правоохоронних органів з проханням втрутитися в ситуацію щодо недопущення неправомірного втручання в роботу ЦОВВ та порушення права на звернення до органів влади.

Також звернулась до громадськості з розумінням поставитися до ситуації, що склалася, та пояснила, що звернення потрібно надсилати до Держаудитслужби у порядку та спосіб, визначений законодавством України, зокрема, поштою, електронною поштою або через форму звернення на офіційному вебсайті для їх належного опрацювання. 

Із офіційного вебсайту Держаудитслужби

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo