ДПС нагадала порядок розрахунку звітних періодів

13 жовтня 2020
236
Середній бал: 5 із 5

Податкові декларації, крім випадків, передбачених Податковим кодексом України (далі – ПКУ), подаються за базовий звітний (податковий) період.

Хочете прокоментувати чи поділитися новиною з колегами? Переходьте на Facebook ►►►

Організація роботи бухгалтерської служби - спробувати БЕЗПЛАТНО

ДПС нагадала порядок розрахунку звітних періодів

Цей період дорівнює:

  • календарному місяцю – протягом 20 днів, що настають за останнім днем звітного місяця;
  • календарному кварталу або календарному півріччю – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу (півріччя);
  • календарному року, крім випадків, передбачених підпунктами 49.18.4 та 49.18.5 п. 49.18 ст. 49 ПКУ – протягом 60 днів, що настають за останнім днем звітного (податкового) року;
  • календарному року для платників ПДФО – до 01 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених розд. IV ПКУ.

За матеріалами ДПС

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo