Критерій вартості життєвого циклу – довгоочікуване нововведення в закупівлях

9 жовтня 2020
250
Середній бал: 5 із 5

Критерій вартості життєвого циклу можна буде застосовувати у великій кількості закупівель. Таким чином держава зможе заощаджувати гроші у довготривалому періоді.

Хочете прокоментувати чи поділитися новиною з колегами? Переходьте на Facebook ►►►

КУРС Контроль у закупівлях: чим загрожує і як діяти замовнику - спробувати БЕЗКОШТОВНО

Критерій вартості життєвого циклу – довгоочікуване нововведення в закупівлях

Як зауважила заступниця Міністра розвитку економіки Світлана Панаіотіді, критерій вартості життєвого циклу — це довгоочікуване нововведення, яке не лише дасть змогу ефективніше розпоряджатися державними коштами, а і сприятиме конкурентоздатності українських виробників у публічних закупівлях.

Методика пропонує формули для розрахунку вартості  життєвого циклу для різних категорій витрат, як-то: пов'язані з придбанням, користуванням, обслуговуванням, утилізацією предмета закупівлі та захистом навколишнього середовища. 

Інструмент життєвого циклу зараз знаходиться у розробці ІТ-команди ДП “Прозорро” і стане доступним у четвертому кварталі 2020 року.

За матеріалами Prozorro

Критерій вартості життєвого циклу – довгоочікуване нововведення в закупівлях
АНДРІЙ БАРИШПОЛЬ,менеджер проєкту із цифрової трансформації Prozorro
Мета команди Prozorro — повна диджіталізація процесу закупівель. Тож пошук нових зручних та простих рішень для замовників і постачальників триває. А бажання залишити стоси закупівельних паперів у минулому пришвидшує електронізацію тендерної документації.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo