-

Хто і коли може контролювати закупівлі

27 листопада 2020
2084
Середній бал: 5 із 5

Тема першого уроку Курсу Вищої Школи Закупівельника "Контроль у закупівлях: чим загрожує і як діяти замовнику" - повноваження перевіряльників.

Хочете прокоментувати чи поділитися новиною з колегами? Переходьте на Facebook ►►►

Витрачати державні гроші — не просто. З одного боку треба діяти за чітко встановленими правилами. А з іншого — кожен крок від них вліво чи вправо — порушення і відповідальність. І органів контролю за витрачанням бюджетних коштів немало.

Вже на першому уроці Курсу Вищої Школи Закупівельника "Контроль у закупівлях: чим загрожує і як діяти замовнику" - навчимося розрізняти повноваження перевіряльників.

Хто і коли може контролювати закупівлі

Закон № 922 передбачає виключний перелік органів контролю у сфері публічних закупівель. Фактично їх є три:

▶ центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного фінансового контролю (Держаудитслужба та її територіальні органи);

▶ Антимонопольний комітет;

▶ Рахункова палата.

Усі ці органи провадять контроль у сфері публічних закупівель у межах своїх повноважень, визначених Конституцією та законами України. Пояснимо:

  1. Що і як перевіряє Рахункова палата
  2. Про відповідальність за невиконання вимог Рахункової палати
  3. Які повноваження з контролю закупівель у правоохоронних органів
  4. Який порядок витребування документів
  5. Коли прокуратура захищає інтереси держави

Щоб бути кращим та впевненим спеціалістом у сфері закупівель - переходьте на сторінку Курсу та спробуйте перший урок безплатно!

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на  наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo