text
Головбух: Бюджет

Доплата за попередній квартал: чи подавати уточнюючу форму № 1ДФ?

  • 10 травня 2018
  • 150

Нараховані доходи у звітному місяці оподатковують в сукупності за ставкою 18% (ст. 167 Податкового кодексу України; далі — ПК), крім доходів, для яких у ПК передбачені інші ставки (крім спадщини).

Посадова інструкція бухгалтера: зразок

Іван ЛЕВАДСЬКИЙ експерт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
Прийняли на роботу нового бухгалтера? Ознайомте його з посадовими обов’язками, правами та відповідальністю. Цю інформацію повинна містити посадова інструкція бухгалтера. Підкажемо, як її правильно скласти.

У формі № 1ДФ податкові агенти мають відобразити нараховані доходи на користь платників податків. Цю форму установи подають за місцем свого розташування протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (пп. «б» п. 176.2 та пп. 49.18.2 ПК).

Якщо у звітному місяці працівникові донарахували доплату до зарплати за попередній квартал, то цю доплату відображайте у формі № 1ДФ у тому кварталі, в якому здійснили донарахування. Тобто уточнюючу форму № 1ДФ подавати не потрібно.

За порушення законодавства під час подання форми № 1ДФ платникові загрожують штрафні санкції.

За інформацією Головного управління ДФС у Луганській області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися