text
Головбух: Бюджет

Цивільно-правові договори з фізособами планують зберігати 75 років

  • 7 травня 2018
  • 394

Мінюст підготувало проект наказу «Про затвердження Змін до Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів». Йдеться про перелік, затверджений наказом Мінюсту від 12.04.2012 № 578/5 (далі — Перелік).

Посадова інструкція бухгалтера: зразок

Іван ЛЕВАДСЬКИЙ експерт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
Прийняли на роботу нового бухгалтера? Ознайомте його з посадовими обов’язками, правами та відповідальністю. Цю інформацію повинна містити посадова інструкція бухгалтера. Підкажемо, як її правильно скласти.

Проект наказу підготували на підставі пропозицій, що надійшли від державних архівів та деяких установ. Потреба в ньому з’явилася через зміни в законодавстві.

Так, строк зберігання документів з основної діяльності планують змінити з 75 років на строк «до ліквідації організації» у статтях 37, 39, 51, 53, 54, 72, 73 графи 4 Переліку.

Строк зберігання 75 років залишать тільки для документів з кадрових питань (особового складу). До них належатимуть і договори цивільно-правового характеру з фізичними особами.

Також збільшать строки зберігання табелів обліку використання робочого часу — з одного до трьох років (при умові завершення перевірки контролюючими органами).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися