Як використовувати залишки освітньої субвенції

2 жовтня 2020
606
Середній бал: 5 із 5

Залишки коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам народні обранці дозволили використовувати у 2020 році на закупівлю товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення безпечного навчального процесу в закладах загальної середньої освіти.

Як використовувати залишки освітньої субвенції

Цей виняток з частини четвертої статті 1032 Бюджетного кодексу України визначає пункт 18 розділу І Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» від 17.09.2020 № 909-IX.

Водночас залишки коштів освітньої субвенції, що мають цільове призначення, тобто кошти були виділені згідно з рішеннями Уряду у 2019 році, використовують за їх цільовим призначенням. Товари, роботи і послуги, необхідні для забезпечення безпечного навчального процесу в закладах загальної середньої освіти, закуповувати за ці кошти не можна.

Із Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» щодо уточнення деяких положень» від 03.09.2020 № 870-IX

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo