-

Чи може «карантинний» держслужбовець отримати допомогу

1 жовтня 2020
294
Середній бал: 5 із 5

  Чи може «карантинний» держслужбовець отримати допомогу

Держслужбовцю, з яким укладено контракт про проходження державної служби на період дії карантину, грошову допомогу виплачують виключно з наданням щорічної основної оплачуваної відпустки. Тривалість щорічної основної відпустки, яку надано до закінчення шестимісячного терміну безперервної роботи в держоргані, визначають пропорційно до відпрацьованого часу. Грошову допомогу у розмірі середньомісячної зарплати виплачують за заявою держслужбовця один раз на рік при наданні будь-якої з частин щорічної основної оплачуваної відпустки, незалежно від кількості днів такої відпустки.

Матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань такому держслужбовцю можуть надати за рішенням керівника державної служби в межах фонду оплати праці за наявності фінансового ресурсу після забезпечення працівників держоргану обов’язковими виплатами такими як: посадовий оклад, надбавки за ранг та за вислугу років, грошова допомога при наданні щорічної основної оплачуваної відпустки.

Із роз’яснення НАДС «Щодо соціально-побутового забезпечення державних службовців, з якими укладено контракт про проходження державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 25.09.2020 № 120-р/з

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo