Три ситуації з життя закупівельника: читайте рішення

1 жовтня 2020
216
Середній бал: 5 із 5

Практика підсуває закупівельникам різні ситуації. Три з них експерти «Держзакупівель» проаналізували і написали до них консультації.

Ми ж бо хочемо, аби наші читачі в схожих ситуаціях діяли правильно. Читайте рішення на шпальтах журналу.

Ситуація 1

Микола Петрович нервово спав, поки тривав моніторинг закупівлі. Аудитори виклали висновок в системі лише на 15-й день і таки вказали на порушення. Складений аудиторами адмінпротокол ще більше рознервував Миколу Петровича. Він вирішив захищатися і оскаржив цей адмінпротокол до суду.

Чому Микола Петрович не правий?

Ситуація 2

Олег Олександрович оскаржив висновок аудиторів до суду. Він спокійно йшов на судове засідання, бо знав схожу судову практику. У підсумку Олег Олександрович досягнув бажаного — суд визнав висновок неправомірним.

Що не так вказали аудитори у висновку?

Ситуація 3

Ольгу Іванівну призначили уповноваженою особою. Вона перечитала положення про організацію та проведення закупівель установи і вирішила, що не буде сама визначати потребу в товарах, роботах і послугах. На зауваження заступника директора вона сказала, що це мають робити інші працівники установи.

Чи покарають за відмову Ольгу Іванівну?

Три ситуації з життя закупівельника: читайте рішення
Національна сертифікація з публічних закупівель — 2021В програмі: Закупівлі за новою редакцією Закону № 922 ► Планування ► Умови ТД ► Укладення договору ► Контроль та відповідальність + офіційний СЕРТИФІКАТ
Ви досвідчений закупівельник і в закупівлях вам немає рівних? Покажіть свій результат - пройдіть самоперевірку власних знань, щоб скоротити програму!

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на  наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo