-

Соцпрацівникам скоро встановлять доплати

29 вересня 2020
246
Середній бал: 5 із 5

ЄТС змінено! Посадові оклади для працівників бюджетних установ

Мінсоцполітики затвердило перелік посад працівників надавачів соціальних послуг державного/комунального сектору, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування їх отримувачів (вдома). До цього переліку віднесли такі посади: Соцпрацівникам скоро встановлять доплати

  • педагог соціальний/фахівець із соціальної роботи,
  • фахівець із соціальної допомоги вдома,
  • соціальний працівник,
  • соціальний робітник,
  • фахівець з фізичної реабілітації,
  • практичний психолог/психолог.

Після набрання чинності відповідного наказу Мінсоцполітики, керівник надавача соціальних послуг має затвердити персональний перелік працівників, яким встановлять доплату в граничному розмірі до 100% зарплати/грошового забезпечення.

Із наказу Мінсоцполітики «Про затвердження Переліку посад працівників надавачів соціальних послуг державного/комунального сектору, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування їх отримувачів (вдома)» від 01.09.2020 № 597

Соцпрацівникам скоро встановлять доплати
Оплата праці в умовах посткарантинуВи класний бухгалтер і в оплаті відпускних та лікарняних вам немає рівних? Покажіть свій результат - пройдіть самоперевірку власних знань!
 

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo