text
Головбух: Бюджет

Як правильно визначити назви посад в органах місцевого самоврядування

  • 20 жовтня 2017
  • 2771

Фахівці Мінсоцполітики пояснили, як правильно визначати назви посад працівників ОМС та встановлювати їм посадові обов’язки.

До посад в органах місцевого самоврядування належать:

  • виборні посади, на які осіб обирає територіальна громада;
  • виборні посади, на які осіб обирає або затверджує відповідна рада;
  • посади, на які осіб призначає сільський, селищний, міський голова, голова районної, районної у місті, обласної ради на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України.

Професійні назви посад визначає Національний класифікатор України ДК 003:2010 «Класифікатор професій», затверджений наказом Держспоживстандарту від 28.07.2010 № 327 (далі — Класифікатор). Примітка 2 додатка В до Класифікатора передбачає можливість за потребою установи для внутрішнього використання розширити зазначену назву посади термінами та словами, які уточнюють місце роботи, роботи, що їх виконують, сферу діяльності.

Кваліфікаційні характеристики посад органів місцевого самоврядування передбачено у Випуску «Типові професійно-кваліфікаційні характеристики посадових осіб місцевого самоврядування», затвердженого наказом Головного управління державної служби України від 29.12.2009 № 406.

Конкретний перелік посадових обов’язків встановлюють розроблені та затверджені роботодавцями посадові інструкції для працівників усіх категорій. Їх розробляють на основі типової кваліфікаційної характеристики з урахуванням конкретних завдань та обов'язків, функцій, прав, відповідальності працівників цих груп та особливостей штатного розпису підприємства, установи, організації.

Джерело: лист Мінсоцполітики від 04.08.2017 №2084/0/101-17/284

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд