text
Головбух: Бюджет

Отримали готівку — відзвітуйте перед Казначейством

  • 2 травня 2018
  • 411

Реєстрація в органах Казначейства бюджетних зобов’язань та бюджетних фінансових зобов’язань під час відшкодування працівникам коштів на підставі авансового звіту — обов’язкова.

Готівку для видатків, які не проводять у безготівковій формі, розпорядникам бюджетних коштів видають на підставі заявки на видачу готівки. Так визначає пункт 13.2 Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженого наказом МФУ від 23.08.2012 № 938 (далі — Порядок № 938).

Коли розпорядник бюджетних коштів отримує матеріальні цінності або послуги, придбані за готівку, він подає до органів Казначейства документи, які підтверджують здійснені видатки (акти придбання матеріальних цінностей чи послуг, рахунки-фактури тощо). Для подання таких документів у розпорядника є три робочі дні після закінчення строку, на який йому надають готівку.

Якщо розпорядник бюджетних коштів не подасть до органу Казначейства документів, що підтверджують отримання товарів, робіт чи послуг, органи Казначейства припиняють видавати готівку на зазначені цілі. Відновити таку видачу можливо лише після подання документів (п. 13.4 Порядку № 938).

Джерело: Лист ДКСУ від 19.03.2018 № 16-09/286-4539

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль