Педпрацівникам — доплати, учням шкіл — медичні маски

25 вересня 2020
5001
Середній бал: 5 із 5

  

Парламент звернувся до Уряду, щоб той вжив невідкладних заходів для забезпечення безпечного освітнього процесу в умовах карантину, зокрема перерозподілив видатки фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками з метою створення умов для забезпечення безпечного освітнього процесу в умовах карантину. Педпрацівникам — доплати, учням шкіл — медичні маски

Рекомендував запровадити нові бюджетні програми:

  • «Заохочення педагогічних працівників в умовах карантину» — для виплати надбавки у розмірі 50% посадового окладу за виконання особливо важливої роботи із забезпечення освітнього процесу в умовах карантину педагогічним працівникам, працю яких оплачують коштом освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. На це пропонують виділити 5,79 млрд грн;
  • «Безпечна школа» — для придбання для закладів загальної середньої освіти дезінфікуючих засобів та засобів індивідуального захисту учасників освітнього процесу (медичні маски, дезінфікуючі засоби для обробки рук і шкіри, дезінфікуючі засоби для поверхонь (парти, підлога)).

Із постанови ВРУ «Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо вжиття невідкладних заходів для забезпечення безпечного освітнього процесу в умовах карантину, запровадженого з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 18.09.2020 № 921-IX.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo