Що Уряд дозволив/заборонив на час карантину

22 вересня 2020
242
Середній бал: 5 із 5

  

На території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), на якій установлено «зелений» рівень епідемічної небезпеки Уряд: Що Уряд дозволив/заборонив на час карантину

  • дозволив проводити концерти;
  • заборонив відвідувати заклади дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більше ніж 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.

На території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), на якій установлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки Уряд:

  • дозволив проводити культурні заходи;
  • зняв обмеження щодо перевезення пасажирів автомобільним та міським електричним транспортом у міському, приміському, міжміському, міжрайонному сполученні.

Як бачимо, для працівників закладів культури введено деякі послаблення щодо їх діяльності. Наразі можна планувати проведення культурних заходів, проводити видатки для їх організації, отримувати надходження від таких заходів. Для працівників закладів освіти — умова для переведення на дистанційну форму навчання.

Із постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641» від 16.09.2020 № 848

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo