Грошову компенсацію за піднайом жилих приміщень зменшили

21 вересня 2020
185
Середній бал: 5 із 5

СКАЧАТИ готовий розрахунок норми тривалості рабочого часу на 2021 рік

Уряд вніс зміни до Порядку виплати грошової компенсації особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту за піднайом (найом, оренду) ними жилих приміщень та визначення її розміру і умов виплати.

Грошову компенсацію за піднайом жилих приміщень зменшили

У ньому зменшив розмір грошової компенсації. Так, грошову компенсацію виплачуватимуть щомісяця (у поточному місяці за попередній) в розмірі фактичних витрат, але не більш як:

  • два прожиткових мінімуми, установлені законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року (раніше — дві мінімальні заробітні плати), — за піднайом (найом, оренду) жилих приміщень у м. Києві;
  • півтора прожиткового мінімуму, установленого законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року (раніше — півтори мінімальної заробітної плати), — за піднайом (найом, оренду) жилих приміщень у мм. Сімферополі, Севастополі та обласних центрах;
  • один прожитковий мінімум, установлений законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року (раніше — одна мінімальна заробітна плата, — за піднайом (найом, оренду) жилих приміщень у в інших населених пунктах.

Від Бюджетника: наразі бухгалтеру служб цивільного захисту потрібно менше компенсувати за піднайом (найом, оренду) жилих приміщень, навіть якщо фактичні витрати перевищують граничні.

Із постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку виплати грошової компенсації особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту за піднайом (найом, оренду) ними жилих приміщень та визначення її розміру і умов виплати» від 09.09.2020 № 798

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo