ОДА розподілятиме між ЗОЗ нові лікарські засоби

15 вересня 2020
386
Середній бал: 5 із 5

Готуємося до планування закупівель на наступний рік

Урядовці вирішили за рахунок коштів, виділених для запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, закуповувати лікарські засоби за міжнародною непатентованою назвою «remdesivir». Мета — покрити потребу закладів охорони здоров’я (ЗОЗ) в цьому засобі для надання медичної допомоги пацієнтам, які перебувають на стаціонарному лікуванні в (ЗОЗ) з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.”

ОДА розподілятиме між ЗОЗ нові лікарські засоби

Розподілять його між структурними підрозділами з питань охорони здоров’я обласних, Київської міської держадміністрацій. Вони перерозподілятимуть його між ЗОЗ, які надають медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, пропорційно кількості таких пацієнтів та враховуючи фактичну потребу.

Нагадаємо, в бухгалтерському обліку такі засоби відображають за субрахунком 1815 «Активи для розподілу, передачі, продажу».

Із постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6 травня 2020 р. № 372» від 02.09.2020 № 793

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo