Головбух: Бюджет

Видатки ФСС у І кварталі 2018 року на виплату допомог — близько 3 млрд. грн

  • 20 квітня 2018
  • 57

Директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України (далі — ФСС) Євген Баженков повідомив, що за перші три місяці 2018 року на виплату допомог спрямовано майже 3 млрд. грн.

Парламент затвердив мінімальну зарплату на 2019 рік

Іван Левадськийексперт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
23 листопада парламентарі прийняли головний фінансовий документ країни — закон про Держбюджет на 2019 рік. Серед основних його показників — мінімальна зарплата 2019 року. Якою вона буде та як вплине на страхові виплати?

Видатки ФСС на оплату листків непрацездатності в І кварталі зросли більш ніж на 30% порівняно з цим же періодом минулого року. Збільшили видатки за рахунок зростання мінімальної та середньої заробітних плат. Позаяк кількість днів, зазнечених у лікарняних листках у І кварталі 2018 року, така сама, як і у І кварталі 2017 року.

За І квартал 2018 року ФСС оплатив 1 млн. 154 тис. листків непрацездатності. З них по вагітності та пологах — 47 тис. Усі виплати ФСС здійснив своєчасно та в повному обсязі.

Нагадаємо, що ФСС розпочав свою роботу з 1 серпня 2017 року. Він об’єднав фонди соціального страхування з тимчасової втрати працездатності і від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. За цей період ФСС забезпечив безперебійне функціонування всієї системи соцстрахування України.

За інформацією Фонду соціального страхування України

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися