-

Врахуйте при «коронавірусних» закупівлях

14 вересня 2020
389
Середній бал: 5 із 5

  

Уряд визначив додатковий перелік лікарських засобів (у т. ч. вакцини для профілактики грипу) та халатів ізоляційних медичних багаторазових, операції з ввезення яких на митну територію України та/або операції з постачання яких на митній території України звільняються від оподаткування ПДВ. Тобто вартість таких товарів для кінцевого споживача буде здешевлена.

Врахуйте при «коронавірусних» закупівлях

Окрім цього доповнив Перелік товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території України, затверджений постановою КМУ від 20.03.2020 № 225, новими лікарськими засобами та послугами. Нагадаємо, їх уповноважені особи закуповують за окремим порядком.

Із постанови КМУ «Про внесення змін до переліків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 р. № 224 і 225» від 09.09.2020 № 817

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo