Оплачуйте роботу асистента вчителя правильно

3 вересня 2020
6188
Середній бал: 5 із 5

МОН роз’яснило, що посада асистента вчителя не передбачає присвоєння кваліфікаційних категорій.

Асистенту вчителя закладу загальної середньої освіти встановлюються 10-12 тарифний розряд. При його встановленні враховують освітній рівень працівника, професійну компетентність, педагогічний досвід, результативність та якість роботи, інші дані, які характеризують його професійну діяльність.

За роботу в інклюзивних класах (групах) встановлюється доплата у співвідношенні до тарифної ставки 20%. Її встановлюють педагогічним працівникам тільки за години безпосередньої роботи в інклюзивних класах (групах). Оскільки посада асистента вчителя вводиться для роботи в інклюзивному класі зазначена доплата встановлюється на все його педагогічне навантаження.

Педагогічне навантаження асистента вчителя у закладі загальної середньої освіти становить 25 годин на тиждень. За Типовими штатними нормативами закладів загальної середньої освіти посада асистента вчителя вводиться з розрахунку одна ставка на один інклюзивний клас.

 

Із листа МОН «Щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році» від 31.08.2020 № 1/9-495

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на  наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo