-

Виконання плану розвитку ЗОЗ — основна умова для фінансування

1 вересня 2020
801
Середній бал: 5 із 5

МОЗ затвердив типову форму плану розвитку закладу охорони здоров’я (ЗОЗ), а в додатку — звіт з моніторинговою оцінкою його виконання.

Всеукраїнська професійна сертифікація бухгалтерів — 2020

План розвитку ЗОЗ розробляє ЗОЗ, який утримувався у І кварталі 2020 року за рахунок медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам або який фінансувався в рамках пілотного проекту з реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги у Полтавській області. Цей документ має затвердити власник (орган управління ЗОЗ) або госпітальна рада відповідного госпітального округу.

У розділі III «Програма фінансово-економічної діяльності» бухгалтер спільно з іншими підрозділами ЗОЗ оцінює стан фінансування ЗОЗ за 2018-2020 роки, аналізує реалізацію програми медичних гарантій: перелік пакетів медичних послуг та суми фінансування, на які укладено договори з НСЗУ, визначає очікуваний обсяг коштів, що можуть бути спрямовані на фінансування ЗОЗ тощо.

Затверджений власником ЗОЗ або госпітальною радою відповідного госпітального округу звіт з моніторинговою оцінкою виконання плану розвитку ЗОЗ подається до НСЗУ для здійснення виплат за відповідний звітний період.

 

Із наказу МОЗ «Про затвердження Типової форми плану розвитку закладу охорони здоров’я» від 31.07.2020 № 1742

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на  наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo