-

Новий сервіс від ФСС: інформація про фінансування по заявам-розрахункам

28 серпня 2020
490
Середній бал: 5 із 5

На прохання застрахованих осіб ФСС ввів додатковий вид інформування — дані щодо фінансування страхувальників.

На каналі ФСС у Telegram за тегом #фінансування_оперативно щоденно оновлюють інформацію про стан фінансування заяв-розрахунків. Після того, як ФСС профінансувало заяви-розрахунки, подані роботодавцями на певну дату, кошти надходять на рахунки страхувальників упродовж декількох днів, залежно від тривалості банківських операцій.

Починаючи з 26.08.2020 строки фінансування роботодавців можна відслідковувати за тегом #фінансування_страхувальників. За тегом оновлюватиметься інформація щодо перерахування коштів для виплати допомог по тимчасовій непрацездатності і по вагітності та пологах безпосередньо на рахунки роботодавців.

Після того, як кошти перераховано на рахунок страхувальника, допомогу працівнику роботодавець виплачує у найближчий після дня призначення допомоги строк, установлений для виплати зарплати, або одразу після надходження коштів від ФСС.

 

Із каналу ФСС у Telegram

 

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на  наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo