Як оплачуватимуть роботу педпрацівників при дистанційному навчанні

27 серпня 2020
148
Середній бал: 5 із 5

МОН оприлюднило для обговорення проєкт наказу «Деякі питання організації дистанційного навчання», яким затверджено Положення про дистанційну форму здобуття загальної середньої освіти.

У ньому визначено, що облік робочого часу та оплату праці педпрацівників, які організовують дистанційне навчання, проводять згідно з законодавством у сфері загальної середньої освіти.

У разі потреби засновник і керівник закладу освіти забезпечує організаційну та методичну підтримку педпрацівників для реалізації дистанційного навчання.

З метою забезпечення умов праці, необхідних для організації дистанційного навчання, відповідно до умов трудового договору або за рішенням засновника педпрацівникам можуть надавати персональні комп’ютери (з можливістю використання засобів аудіо-, відеоконференцзв’язку) в тимчасове користування.

У разі використання педпрацівниками власних технічних засобів для потреб організації дистанційного навчання вони можуть одержати компенсацію відповідно до законодавства про працю.

Із проєкту наказу МОН «Деякі питання організації дистанційного навчання»

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на  наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo