Затвердили новий Порядок фінансування виборчих комісій

26 серпня 2020
832
Середній бал: 5 із 5

Урядовці затвердили новий Порядок фінансування виборчих комісій під час підготовки і проведення місцевих виборів (далі — Порядок).

Заберіть свою знижку -50% на Експрес-курс для керівників та фахівців бухгалтерської служби

У ньому визначили, що кошти на підготовку і проведення місцевих виборів перерахують:

  • ЦВК та місцевим бюджетам — згідно з помісячним розписом асигнувань державного бюджету та помісячним розподілом міжбюджетних трансфертів за кодами бюджетів за відповідними місцевими бюджетами;
  • територіальним виборчим комісіям (ТВК) — після затвердження та подання органам Казначейства єдиного кошторису видатків на підготовку та проведення відповідних місцевих виборів.

Бухгалтерам як і головам ТВК потрібно врахувати, що змінилась форма єдиного кошторису видатків територіальної виборчої комісії (додаток до Порядку). Її доповнили новими рядками та за окремими КЕКВ привели їх назви у відповідність.

 

Із постанови КМУ «Про затвердження Порядку фінансування виборчих комісій під час підготовки і проведення місцевих виборів» від 19.08.2020 № 745

Затвердили новий Порядок фінансування виборчих комісій
Людмила Кравченко,керівник експертної групи MCFR Головбух
У яких розмірах і на який термін керівник установи має право встановлювати надбавки працівникам — дізнаєтеся зі статті

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на  наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo