Сплачуйте вчасно: ДПС щодо джерел погашення податкового боргу

25 серпня 2020
152
Середній бал: 5 із 5

ДПС повідомляє, що джерелом погашення податкового боргу платника податків є будь-яке майно такого платника з урахуванням обмежень, визначених ПКУ, а також іншими законодавчими актами.

Оновлений реєстр від ДПС

Податковий борг: ДПС щодо джерел погашення

Норми встановлені п. 87.2 ст. 87 ПКУ. Пунктом 87.3 ст. 87 ПКУ визначено перелік майна та коштів, які не можуть бути використані як джерела погашення податкового боргу платника податків.

У разі якщо здійснення заходів щодо погашення податкового боргу платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, не привело до повного погашення суми податкового боргу, контролюючий орган визначає дебіторську заборгованість платника податків, строк погашення якої настав, джерело погашення податкового боргу такого платника податків (п. 87.5 ст. 87 ПКУ).

Відповідно до п. 87.6 ст. 87 ПКУ у разі відсутності у платника податків, що є філією, відокремленим підрозділом юрособи, майна, достатнього для погашення його грошового зобов’язання або податкового боргу, джерелом погашення буде майно такої юридичної особи, на яке може бути звернено стягнення згідно з ПКУ.

За матеріалами ДПС

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo