Обмін електронними документами з органами ДПС

21 серпня 2020
279
Середній бал: 5 із 5

Заберіть свою знижку -50% на Експрес-курс для керівників та фахівців бухгалтерської служби

Мінфін затвердив новий порядок обміну електронними документами з контролюючими органами. В ньому визначив, що юридичні особи, податкові агенти, контролюючі органи, органи державної влади, ОМС набувають статусу суб’єкта електронного документообігу з дати приєднання до Договору про визнання електронних документів.

Обмін електронними документами з органами ДПС

Дію цього договору та пов’язаних з ним повідомлень буде припинена за наявності однієї з таких підстав:

  • отримання інформації від кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг про завершення строку чинності (або скасування) кваліфікованого сертифіката відкритого ключа керівника;
  • отримання інформації з ЄДР про зміну керівника, сторони договору;
  • отримання інформації з ЄДР про державну реєстрацію припинення юридичної особи;
  • наявність у держреєстрі інформації про закриття реєстраційного номера облікової картки платника податків автора (підписувача) електронного документа у зв’язку зі смертю.

У день припинення дії договору контролюючий орган повідомляє про це автора (із зазначенням причини) шляхом направлення автоматично сформованого повідомлення в Електронний кабінет платника або на його електронну адресу.

Тож аби обмінюватись з органом ДПС електронними документами (звітними чи іншими формами) керівнику/бухгалтеру варто подбати про приєднання до Договору про визнання електронних документів. Зробити це можна в Електронному кабінеті платника.

Із наказу Мінфіну «Про внесення змін до Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами» від 01.06.2020 № 261

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo