ФСС: вже 10 тис осіб пройшли коронавірусну ізоляцію

20 серпня 2020
374
Середній бал: 5 із 5

З початку пандемії 10 тисяч 609 працюючих українців знаходились на самоізоляції задля протидії поширенню коронавірусної інфекції. Сума компенсації втраченого за цей час заробітку сягнула понад 13 мільйонів гривень.

6 готових прикладів розрахунків, коли лікарняний — із «підступом»

ФСС: вже 10 тис осіб пройшли коронавірусну ізоляцію

Така допомога фінансується ФССУ на підставі лікарняного листка, виданого із зазначенням причини непрацездатності «ізоляція від COVID-19 – 11». Направлення на оплачувану Фондом соцстрахування самоізоляцію під меднаглядом здійснює лікар у разі контакту застрахованої особи з хворим на коронавірусну хворобу. 

На період карантину відкрити відповідний листок непрацездатності можливо у дистанційному режимі – для цього працівник має телефоном звернутись до свого сімейного лікаря.

Тривалість самоізоляції під медичним наглядом відповідно до діючих нормативно-правових актів і галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я складає 14 днів. Як і в загальних випадках, лікарняний листок спочатку видається на п’ять днів з наступним продовженням.

Сума компенсації втраченого за цей період заробітку складе 50% середнього доходу незалежного від тривалості страхового стажу та 100% – для медичних працівників. ФССУ здійснює фінансування, починаючи з шостого дня ізоляції, перші п’ять днів оплачуються роботодавцем.

За матеріалами ФСС

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo