Чи сплачує роботодавець внески за працівника: як дізнатись

19 серпня 2020
142
Середній бал: 5 із 5

Отримати необхідну інформацію можна на вебпорталі ФСС. Сервіси адресовані як пенсіонерам, працівника, так і роботодавцям.

Готовий зразок довідки-розрахунку на виплату зарплати СКАЧАТИ

Чи сплачує роботодавець внески за працівника: як дізнатись

Застраховані особи можуть можуть здійснювати контроль за даними, які вносяться до системи персоніфікованого обліку та впливають на пенсійні права (для працюючих), а саме отримати відомості про розмір сплачених внесків, розмір заробітної плати, перевірити врахований страховий стаж, одержати витяг з Реєстру застрахованих осіб, а при досягненні пенсійного віку – подати заяву на призначення пенсії.

Роботодавці можуть скористатися Кабінетом страхувальника, де доступна інформація про сплату ЄСВ, подання звітності, зауваження до неї та рекомендації щодо усунення наявних недоліків.

Як показати у Звіті з ЄСВ карантинні особливості трудових відносин

Головна перевага вебпорталу – можливість користування порталом, не виходячи з дому, в будь-який зручний час 24/7. Це особливо актуально зараз, коли ще існує високий ризик захворювання на COVID-19 і карантинні обмеження продовжуються.

Вебпортал надає електронні послуги кожній особі індивідуально та працює з дотриманням вимог до захисту інформації.

Для полегшення доступу до електронних сервісів вебпорталу створено мобільний додаток “Пенсійний фонд”. Відтепер з мобільних пристроїв є можливість переглядати та отримувати відомості про сплачені страхові внески, набутий страховий стаж, подати документи для призначення або перерахунку пенсії, отримати доступ до електронної пенсійної справи.

За матеріалами Держпраці

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo