Херсонська Держаудитслужба поповнила бюджет на 15 млн грн за 7 місяців

19 серпня 2020
105
Середній бал: 5 із 5

Протягом січня – липня 2020 року фахівці Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечили відшкодування втрат на суму 15 млн грн.

5 факторів розрахунку очікуваної вартості

Херсонська Держаудитслужба поповнила бюджет на 15 млн грн за 7 місяців

Завершено моніторинг 132 закупівель, за результатами якого попереджено витрачання коштів за процедурами закупівель, проведеними з порушеннями законодавства у сфері закупівель на загальну суму 297,3 млн грн, зокрема шляхом відміни торгів очікуваною вартістю 268,7 млн грн та розірвання договорів на суму 28,6 млн грн.

До підконтрольних установ, у яких виявлено порушення, застосовано 13 заходів впливу, передбачених вимогами Бюджетного кодексу України: у 6-х випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 7 – попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на суму понад 5,7 млн грн.

За порушення фінансової дисципліни 41 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 11 – до матеріальної, 7 – до дисциплінарної, звільнено із займаної посади ‒ 2.

За матеріалами Урядового порталу

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo