Нові карантинні заборони

17 серпня 2020
100
Середній бал: 5 із 5

ТЕСТ для бухгалтера: Як організувати і оплатити роботу у період карантину

Уряд оновив умови віднесення певного регіону до рівня епідеміологічної небезпеки («жовтого», «помаранчевого» і «червоного»).

Нові карантинні заборони

Відтепер державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій раз на сім днів прийматиме рішення про встановлення на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиниць регіону рівня епідемічної небезпеки «жовтий», «помаранчевий» або «червоний».

Рішення про послаблення «червоного», «помаранчевого» та «жовтого» рівня епідемічної небезпеки не може бути переглянуто раніше ніж через 14 днів з дня встановлення такого рівня епідемічної небезпеки.

Окрім цього введено нові заборони для регіонів з рівнем епідеміологічної небезпеки «жовтий», «помаранчевий» і «червоний».

Із постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2020 р. № 331 і від 22 липня 2020 р. № 641» від 12.08.2020 № 712

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo