Відпустка по догляду за дитиною: новий законопроект урівняє права батьків

2 грудня 2020
144
Середній бал: 5 із 5

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення рівних можливостей матері та батька на догляд за дитиною".

⚠️ Каверзні відпускні: шість запитань на професійність ➤➤➤

Дитяча відпустка для татусів: особливості оформлення

Проектом передбачається визначити відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку як рівне право кожного з батьків дитини (матері та батька) та внести відповідні зміни в ст. 179, 181 КЗпП та ст. 18, 20 Закону «Про відпустки».

Законопроектом також пропонується доповнити положення ст. 182-1 КЗпП та ст. 19 Закону «Про відпустки» щодо права працівників обох статей, які мають дітей або повнолітню дитину з інвалідністю з дитинства, на додаткову відпустку. Та доповнити положення статті 51 КЗпП щодо можливості встановлення скороченої тривалості робочого часу для чоловіків, які мають дітей віком до 14 років або дитину з інвалідністю, а також для батьків, що виховують дітей без матері (у тому числі у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі).

За матеріалами ВРУ

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo