Несплачений ЄСВ: наслідки заборгованості

14 серпня 2020
216
Середній бал: 5 із 5

ДПС нагадує, що своєчасна сплата єдиного внеску гарантує громадянам право на соціальні гарантії, а саме: соціальні виплати на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, пенсійне забезпечення та інші виплати.

Зразок заповнення Звіту з ЄСВ за квітень 2020 року СКАЧАТИ

Несплачений ЄСВ: наслідки заборгованості

У разі несвоєчасної або не в повному обсязі сплати єдиного внеску до платника застосовуються фінансові санкції, а посадові особи, винні в порушенні законодавства несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно із законом.

Роботодавець, який не сплачує єдиний внесок, створює в майбутньому найманому працівникові проблеми з нарахуванням пенсії. 

Як показати у Звіті з ЄСВ карантинні особливості трудових відносин

Про наявність/відсутність заборгованості з єдиного внеску можна дізнатись особисто, звернувшись до Головного управління ДПС з відповідною письмовою заявою або безпосередньо переглянути інформацію щодо заборгованості зі сплати єдиного внеску в «Електронному кабінеті платника», обравши в меню приватної частини кабінету «Стан розрахунків з бюджетом» або за телефоном (057)702-86-07.

За матеріалами ДПС

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo