-

Водяні знаки Prozorro: вже на двох закупівельних майданчиках

14 серпня 2020
139
Середній бал: 5 із 5

Prozorro повідомляє: вже два електронних майданчика у системі Prozorro зробили можливим накладання водяних знаків.

РЕЄСТРУЙСЯ на вебінар: Коли можна не проводити спрощених закупівель та як це обґрунтувати

Водяні знаки Prozorro: вже на двох закупівельних майданчиках

Відтепер у постачальників двох електронних майданчиків - SmartTender та Zakupki.prom.ua. - з’явилася можливість накладати водяний знак на документи. 

Водяні знаки – це спеціальні символи, які накладаються на документи, щоб унеможливити неправомірне використання документів та забезпечити їх додатковий захист. Водяний знак містить ЄДРПОУ компанії та примітку “Для участі в закупівлях”. 

В Prozorro зазначили, що закон України “Про публічні закупівлі” не забороняє використання водяних знаків у тендерній документації. Отже, замовники можуть спокійно  приймати такі документи, а учасники торгів використовувати цей функціонал. 

Крім того, у випадках, коли замовник вимагає від учасників надати копію паспорту, постачальник може звернутись за обґрунтуванням доцільності додавання таких документів. В багатьох випадках у відповідь на такі звернення замовники переглядають пакет документів і виключають ті, які містять персональні дані.

За матеріалами Prozorro

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo