Головбух: Бюджет

Громадські організації контролюватимуть закупівлі ліків за Нацпереліком

  • 28 березня 2018
  • 73

На навчальному семінарі громадських активістів вчили знаходити порушення у закупівлі ліків медичними закладами. Проводили заняття МОЗ України і Transparency International Україна.

Активісти допоможуть виявляти зловживання у закупівлях ліків. Контроль з боку громадських організацій поліпшить упровадження Нацпереліку в медичних закладах по всій Україні.

Податкова соціальна пільга 2019: визначаємо нові розміри

Іван Левадськийексперт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватись податкова соціальна пільга. З’ясуємо, який розмір вона матиме у 2019 році та як її застосувати.

Заступник міністра Роман Ілик зазначив: «Безумовно, що є ті, кому хочеться працювати за старими правилами — купувати симптоматичні препарати чи ліки, що не мають достатньої доказової бази. Але тут ми маємо твердий намір. Ми хочемо, щоби кожен українець, потрапивши в стаціонар, чітко знав, що держава йому гарантує, які конкретно ліки він повинен отримати в повному обсязі на увесь курс лікування безоплатно».

► Нарахування лікарняних працівникам у 2018 році

Нагадаємо, що із прийняттям нового Національного переліку основних лікарських засобів, (постанова КМУ від 16.03.2017 № 180, наказ МОЗ від 11.07.2017 № 782) медичні заклади  та установи, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів, проводять закупівлі ліків по-новому.

Джерело: офіційний сайт МОЗ

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися