-

Заходи держнагляду: Держпраці провели нараду з Нацполіцією та ДСНС

11 серпня 2020
483
Середній бал: 5 із 5

Учасники наради погодили графік проведення позапланових перевірок суб’єктів господарювання та координацію спільних дій посадових осіб органів центральної виконавчої влади під час здійснення заходів державного нагляду.

Оновлений довідник програмної класифікації для використання у 2020 році

Заходи держнагляду: Держпраці провели нараду з Нацполіцією та ДПНС

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо проведення позапланових заходів державного нагляду за додержанням вимог законодавства у сфері охорони праці, в Держпраці під керівництвом т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка проведено спільну нараду посадових осіб Держпраці з представниками Національної поліції України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які задіяні у зазначених перевірках.

Метою заходів є  перевірка додержання правил техногенної та пожежної безпеки суб’єктами господарювання, які зберігають аміачну селітру насипом для застосування на підприємствах будь-якої галузі, а також використовують її для виготовлення кальцієвої селітри, комплексних і рідких мінеральних добрив.

За матеріалами Держпраці

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo