Грошова компенсація: Держпраці нагадує умови виплати

10 серпня 2020
427
Середній бал: 5 із 5

Грошова компенсація виплачується у разі звільнення працівника за всі невикористані ним дні щорічної відпустки, а також за додаткові відпустки працівникам, які мають дітей.

План перевірок Держпраці на 2020 рік ⋙ СКАЧАТИ

Грошова компенсація: Держпраці нагадує умови виплати

При цьому в разі звільнення керівних, педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників, спеціалістів навчальних закладів, які до звільнення пропрацювали не менш як 10 місяців, грошова компенсація виплачується за невикористані ними дні щорічних відпусток з розрахунку повної їх тривалості.

За бажанням працівника йому можуть компенсувати частину щорічної відпустки (крім додаткової відпустки працівникам, які мають дітей). При цьому тривалість наданої працівникові щорічної та додаткових відпусток не повинна бути менше ніж 24 календарні дні.

При переведенні працівника на роботу на інше підприємство грошову компенсацію за не використані ним дні щорічних відпусток за його бажанням має бути перераховано на рахунок підприємства, на яке пере¬йшов працівник.

Розрахунок суми компенсації заневикористану відпустку здійснюється відповідно до Порядку № 100 аналогічно розрахунку сум відпускних.

За матеріалами Держпраці

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo