Адміністрування ПДВ: ДПСУ переймає польську практику

10 серпня 2020
181
Середній бал: 5 із 5

Адміністрування ПДВ та боротьба зі схемами ухилення від оподаткування стали основними темами обговорення під час зустрічі керівництва ДПС з представниками Міністерства фінансів Республіки Польща.

Оновлений реєстр від ДПС

Адміністрування ПДВ: ДПСУ переймає польську практику

Заступники Голови ДПС Євген Олейніков та Наталія Калєніченко, а також директор Департаменту оподаткування Республіки Польща Павел Селера, обговорили можливості розширення двостороннього співробітництва у сфері адміністрування ПДВ та поділилися досвідом роботи своїх відомств у цьому напрямі.

Під час зустрічі українська сторона презентувала роботу системи електронного адміністрування ПДВ, яка фактично знищила низку схем з ухилення від оподаткування та дозволила підвищити надходження ПДВ до бюджету.

У свою чергу польські колеги презентували новітні технології та автоматизовані системи, які дозволили підвищити ефективність адміністрування ПДВ та скоротити податковий розрив з ПДВ в Польщі. Як відзначили учасники зустрічі, такий обмін досвідом стане корисним для обох сторін, а посилення взаємодії двох країн сприятиме більш ефективній боротьбі з податковими порушеннями з ПДВ. 

Зокрема, в ДПС зацікавилися механізмом проведення спільних податкових перевірок. Така форма міжнародної адміністративної допомоги в податкових справах є дієвим інструментом ефективної боротьби з транскордонним шахрайством.

За матеріалами з сайту ДПС

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo